Діючі речовини БІЛОГО ВУГІЛЛЯ ДОБРОГО РАНКУ, які ефективно борються з похміллям.

Діючі речовини БІЛОГО ВУГІЛЛЯ ДОБРОГО РАНКУ, які ефективно борються з похміллям.

Похмілля вбиває плани на день? Значить, є робота для БІЛОГО ВУГІЛЛЯ. Але для якого саме? Для смачних швидкорозчинних (шипучих) таблеток ДОБРОГО РАНКУ®

Це комбінація 3 активних компонентів, яка:

  • знімає основні симптоми похмілля,
  • сприяє швидкому і максимальному виведенню продуктів розпаду алкоголю.

Шипучий напій БІЛЕ ВУГІЛЛЯ ДОБРОГО РАНКУ®, що приготовлений в 200 мл (1 склянка) води перш за все втамовує спрагу і зменшує печію. Одразу ж сприяє зменшенню головного болю і дискомфорту в організмі після алкогольних навантажень напередодні. Тонізує і швидко виводить алкогольні токсини.

БІЛЕ ВУГІЛЛЯ ДОБРОГО РАНКУ® спеціально розроблений для усунення похмілля і його наслідків

Шипучі таблетки БІЛЕ ВУГІЛЛЯ ДОБРОГО РАНКУ® містять три основних діючих речовини, які одночасно працюють у різних напрямках:

Бурштинова кислота необхідна для здійснення клітинного дихання та отримання енергії: вона бере участь в процесі перетворення жирів і вуглеводів, які і є джерелом енергії.
Бурштинова кислота здатна нормалізувати проникність клітинних мембран. В першу чергу це важливо для клітин печінки – гепатоцитів. За рахунок антиоксидантних властивостей, якими володіє бурштинова кислота, мембрани клітин печінки можуть повноцінно виконувати свою функцію – нейтралізувати токсини. Ще одна корисна властивість бурштинової кислоти – це допомога у перенесенні кисню всередину клітин і сприяння утилізації (переробці і виведенню) продуктів життєдіяльності клітини.

Високодисперсний діоксид кремнію – це природна речовина (SiO2), яке проходить спеціальну промислову обробку, щоб набуває властивостей ефективного сорбенту. Наприклад, загальна площа поверхні 1 г високодисперсного діоксиду кремнію складає 300-400 квадратних метрів! Оскільки вся поверхня маленьких часточок працює на зв’язування токсинів та небажаних хімічних сполук, цей сорбент є важливою частиною для протидії та виведення алкогольних токсинів.
Діоксид кремнію за хімічними властивостями абсолютно стійкий до дії шлункового соку. Крім того, цей сорбент не всмоктується ні в шлунку, ні в кишечнику, , а залишається у порожнині кишечника, де і виконує своє завдання. При цьому саме діоксид кремнію володіє властивістю захоплювати токсичні речовини з току крові, залишаючись в кишечнику. Це відбувається з тих кровоносних судин, що знаходяться у стінках кишечника. Зв’язавши зайве та виконавши місію очищення, діоксид кремнію повністю залишає кишечник природним шляхом.
Зверніть увагу на інші сорбенти 4 покоління, які представлені в Україні під назвою БІЛЕ ВУГІЛЛЯ®

Таурин регулює обмін основних макроелементів (калію, натрію і кальцію) і захищає в першу чергу клітини мозку, які страждають від зневоднення внаслідок прийому надмірної кількості алкоголю.
Таурин також бере участь в реакціях нейтралізації шкідливих вільних радикалів і токсинів, які у величезних кількостях утворюються при нездатності організму контролювати переробку печінкою алкоголю.
Таурин сприяє проходженню нервових імпульсів як основи для нормального функціонування головного мозку.
Таурин збільшує стійкість «голодних» клітин мозку до токсинів і гіпоксії в період недостатності поживних речовин і кисню.